www-3

ENERG – Pellet drzewny – sosnowy


pellet-energ-din-plus-luz

Parametry produktu:

  • średnica: 6 mm (±1 mm),
  • długość: 3,15 mm – 40,0 mm,
  • wilgotność: ≤ 10%,
  • zawartość popiołu: ≤ 0,7%,
  • wartość opałowa: ≥ 4,6 kWh/kg; ≥ 16,5 MJ/kg

Sposób pakowania, rodzaje dostaw:

  • worki 15kg, 70 sztuk na palecie, 23 palety, 24,15 tony w dostawie.
  • worki Big bag 1000kg, 24 tony w dostawie
  • luzem, samochodami typu wywrotka lub walking floor (ruchome podłogi), samochodami typu silos z pneumatycznym rozładunkiem, 25 ton w dostawie

Produkcja/cechy produktu:

Produkty marki ENERG spełniają najwyższe normy jakościowe. Wybierając pellet drzewny sosnowy z naszej oferty, masz pewność, że będzie odpowiadał deklarowanym parametrom, bez względu na to, czy zdecydujesz się na ten sprzedawany luzem, czy w workach lub big-bagach. Różne formy pakowania i wielkości dostaw sprawiają, że to idealny wybór dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Wybierz te, które odpowiadają Ci najbardziej i zamów je już dziś.

Dlaczego warto wybrać pellet drzewny?

To ekologiczne paliwo o wysokiej wartości energetycznej. Może być wykorzystywane zarówno w przemyśle, jak i przy ogrzewaniu prywatnych domów. Jest przyjazne środowisku, zwłaszcza jeśli zamówisz sosnowy pellet drzewny luzem, rezygnując z zewnętrznych opakowań. Można używać go w kotłach różnego typu, pod warunkiem, że parametry konkretnego produktu są z nimi kompatybilne.

Co wyróżnia nasz pellet sosnowy?

Jako producent z wieloletnim doświadczeniem w branży gwarantujemy, że nasze paliwa spełnią Twoje oczekiwania. Przy ich wytwarzaniu wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane trociny sosnowe. Korzystamy z nowoczesnych technologii. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferujemy zarówno pellet drzewny sprzedawany luzem, jak i w workach oraz big-bagach. Forma dostawy również podlega indywidualnym ustaleniom.

Najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości naszego wyrobu są certyfikaty EN PLUS A1 oraz DIN Plus, które mu przyznano. Sprawdź, jak ekonomiczne może być codzienne ogrzewanie budynku z wykorzystaniem naszych paliw.

Firma Energet od wielu lat dostarcza swoje produkty na wymagające rynki europejskie, głównie do Niemiec, Danii.