www-1

Paliwa Ekologiczne

PELLET – WIELE CIEPŁA ZA NIEWIELKIE PIENIĄDZE.

Pellet ENERG – certifikowany granulat drzewny. EN PLUS A1. DIN PLUS.

Najwyższą jakość pelletu i usług docenili nasi odbiorcy na wymagających rynkach niemieckim, skandynawskim, włoskim oraz dynamicznie rozwijającym się rynku polskim. Zostań naszym klientem – dołącz do najlepszych ! Naszymi odbiorcami są:

  • duże zakłady przemysłowe
  • , ciepłownie,
  • firmy handlowe,
  • składy opału,
  • jednostki budżetowe (urzędy, szpitale, szkoły, spółdzielnie mieszkaniowe), jak i mniejsi odbiorcy używający pelletu.

 

FIRMA ENERGET  – TO WIODĄCY W POLSCE PRODUCENT I DYSTRYBUTOR BIOMASY.

W naszej fabryce produkujemy wysokiej jakości sześcio i ośmiomilimetrowy pellet ENERG                             

Produkujemy i dystrybuujemy ponad 2000 ton pelletu miesięcznie.

Nowoczesna linia technologiczna do produkcji pelletu, wieloletnie doświadczenie oraz staranny dobór surowca z biomasy zapewniają uzyskanie wysokiej jakości produktu spełniającego rygorystyczną, niemiecką normę DIN Plus oraz EN PLUS A1.

Sprzedaż prowadzona jest bezpośrednio z fabryk. Pellet sprzedawany jest luzem bądź pakowany na palety, w workach 1000 lub 15 kg. Posiadamy własne środki transportu, którymi dowozimy pellet do odbiorcy. Oferujemy też sprzedaż wysyłkową. Dzięki współpracy z firmami przewozowymi, przesyłki paletowe oraz całosamochodowe docierają do naszych klientów szybko i sprawnie.

„Energet” – 20 lat doświadczeń na rynku.

Nasza produkcja trafia drogą morską do odbiorców w Europie. Dzięki bliskości portu w Darłowie i naszej zaawansowanej infrastrukturze (własne magazyny i własne nabrzeże) sprawnie realizujemy każdej wielkości zamówienia. ożliwe jest wysłanie statków o ładowności 600-1800 ton na warunkach FOB Darłowo lub CFR, w porcie wskazanym przez odbiorcę. Wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość produktu, otwartość na potrzeby klienta oraz konkurencyjne ceny zaowocowały stałą współpracą z wieloma klientami zarówno w kraju jak i zagranicą. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich chcących stosować jako opał ekonomiczne i ekologiczne pelety.